Liebster Blog Award

Zostałam nominowana do Liebster Blog Award przez Lili - My Sport Dog. Generalnie zwykle pewnie bym się nie bawiła w takie rzeczy, ale mam wolne i chwilę, więc... Okej.
O, nawet sobie takie logo przekleję, a co! :D Zasady też przekleję: "Nominację do zabawy otrzymuję się od innego blogera w ramach uznania za ''dobrze wykonaną robotę''. Należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała a następnie nominować kolejne 11 osób (informując ich o tym) oraz zadać im 11 pytań. Nie można nominować która nominowała Ciebie. :)" Nie wiem czy będę w ogóle nominować, ale na pytania odpowiem, przy okazji wepchnę tutaj trochę fot z zimowych spacerów.
1. Wasz ulubiony psi sport?
Agility, oczywiście! :D Lubimy jeszcze ostatnio zaczęty amatorski canicross, dogtrekking też jest świetny.

2. Jaka jest ulubiona zabawka twojego psa?
Zależy którego. Lucjusz kocha różowego safestixa, Gaszka za to piszczące piłeczki i pana wiewióra ze skinnneeez.

3. W jakim sklepie internetowym najczęściej zamawiasz?
Zooplus, bo stamtąd zamawiamy karmy. Resztę typu zabawki wolę kupować w sklepach stacjonarnych, a smaczki robię sama. :P

4. Jaki był wasz największy sukces w 2014?
Pan Lu bez szwanku odstawił leki i czuje się mimo to świetnie to mój sukces jeśli o niego chodzi. Czarne za to trochę pozajmowała miejsc podiumowych w MA0 i jesteśmy gotowe na debiut w MA1.

5. Gdzie najchętniej udajesz się z psem?
Wszędzie! :D Dobra, najchętniej to do lasu czy jakiegoś innego spacerowego "nigdzie" gdzie może sobie hasać bez smyczy. Poza tym na teren agilitowy, o. :) Ogólnie, lubię zabierać ze sobą małe czarne wszędzie, za to Luca tam, gdzie najlepiej nie będzie nikogo poza nami.

6. Jak planujesz następny rok związany z twoim psem?
Lucysio zamieszka z moją mamą i będzie miał caaały wielki teren dla siebie, za to małe czarne od czerwca zamieszka ze mną i moim TŻem we Wrocławiu. Będziemy spacerować, biegać to z obojgiem, za to z Gaś pewnie podróżować i startować w MA1. :)

7. Jakie są twoje ulubione psie gadżety?
Eee... Piłeczki lubimy, na treningi agi, ponadto chyba szorki bo bieganie i tyle. Nie należę do osób które mają nie wiadomo ile tego. :P

8. Na co nigdy nie pozwoliłabyś swojemu psu?
Łażenie luzem po osiedlu i w okolicach jezdni, zabawa z piłeczkami i innymi "treningowymi" zabawkami sam na sam (nie przeżyłyby tego) i może jeszcze żarcie niewłaściwych rzeczy. O, jeszcze gryzienie wszystkiego, atakowanie ludzi/psów, hasanie luzem podczas cieczki w miejscach zaludnionych. Chyba tyle.

10. Co najczęściej zabierasz ze sobą na trening?
Agility: korki, piłeczki, pan wiewiór, miska, klucze do terenu, gotowane mięsko, telefon, miska składana i butelka wody. (W prawdzie na terenie zawsze jest woda, aczkolwiek w zimie się jej czasami zamarza.)
Canicross: szorki, pas, linki i amortyzatory, kamizelka, słuchawki z mp3, buty do biegania.

11. Skąd pomysł na imię dla swojego psa?
Gaszka miała mieć imię wygodnie skracające się, ale dziiiwne, takie, żeby żaden inny burek tak na imię nie miał, o! :D Lucjusz najpierw był Merau, bo uznałam że zabawnie będzie nazwać psa "kocio" i wołałam go Mru, potem z czasem okazało się że uroczy z niego chłopiec, także zaczęło się z Ru do Lulu, z Lulu - Lucjusz, a kiedy jest złośliwy - Lucyfer. :3

Teraz ponominuję, część minę, bo już byli nominowani, a nie widzę sensu w dublowaniu. :P Także nominuję:
Więcej nie czytam albo już mają posty z nominacji, wystarczy. :) Moje pytania:

1. Dlaczego akurat ten pies? (Ta rasa, nie inna etc.)
2. Jaki sport uprawiasz z psem, dlaczego ten?
3. Jaką karmę wciąga twój czterołap?
4. Najbardziej trwała i jednocześnie praktyczna zabawka twojego psa?
5. Masz jakiś sposób na brudnego psa po jesiennym spacerze w deszczu?
6. Podróżujesz z psem? (Tak/nie dlaczego?)
7. Co robisz z psem w domu?
8. Gdzie sypia twój pies?
9. Wspomnij najważniejszą waszą chwilę z roku 2014. :) 
10. Ubierasz się na spacer z psem praktycznie, ładnie czy też próbujesz to jakoś łączyć? 
11. Kim jest dla ciebie twój pies?

No, a teraz muszę pisać ludziom komentarze że nominowałam, patrzcie tylko ile kłopotu! ;) No nic, jak się bawić, to się bawić. Zawsze lubiłam takie zabawy... :D

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz