Wypadałoby...

Wypadałoby się pochwalić. AWI 2013 Novice - ja i czarnula I miejsce!
Karol i Gaszka AWI Throw&Catch 8 miejsce, a konkurencja była konkretna. Brawo. :) Dumni jesteśmy z siebie szalenie, oczywiście. Co do Ru miał startować, ale osiem godzin drogi z wrzeszczącymi kibolami sprawiło że był mocno zestresowany, a to nie to z czym powinien kojarzyć zawody. Chcę żeby jego debiut był wesoły i pozytywny, więc wycofałam go z AWI. W następny weekend rozkład sił Wartowników na DCDC Wrocław wygląda tak:

Krystyna i Gaszka - Starters
Karol i Gaszka - Pro Toss&Fetch
Krystyna i Ru - Pro Toss&Fetch

Ru więc startuje ze mną, nie liczymy na nic i jedziemy się bawić. Będzie genialnie. :) Na moje urodziny kochany tata się wykosztował i otrzymałam nowy zestaw dysków na zawody, w tym również dysk dla Karola, który rzuca toss'y jedynie hero sonic. Czerwonym, bo czerwony to słuszny kolor! Ja i Gaś wystąpimy w słitaśnym złożeniu różu i błękitu, jak zawsze, a Ru będzie chwytał różowy dysk, bo jestem obrzydliwa i chcę żeby wyglądał pedalsko! :D
Tak wyglądał nasz freestyle pierwsza runda, drugi nie został nagrany, niestety. Co do agility, choć były różne zawirowania znaleźliśmy drogę i Ru staje się fajnym, agilitowym pieskiem który ogarnia, także jest super. Gaszka jest fajna jak zawsze, ale to nie nowość. :P Nasze V-ki mają świetne domy i są na początkach swej drogi sportowych piesków! Vroniec ze swą właścicielką Birgit w Austrii nawet już poznał smak zwycięstwa. Wygrał zawody na zakończenie kursu na który uczęszczał, w kategorii szczeniąt był pierwszy, w overall szósty. :) Do tego, chłopak rozpoczął tropienie. Życzymy powodzenia!


1 komentarz:

  1. Gratuluję udanych zawodów. Powodzenia życzę na dcdc we Wrocławiu!

    OdpowiedzUsuń